نشانه های گنج و طلای دفن شده

در چه جاهایی دنبال گنج باشیم؟

در چه مکان هایی می‌شود گنج پیدا کرد ؟

ما برای رسیدن به گنج های بزرگ که در زمین از گذشته ها دفن شده است نیازمند دانستن یک سری اصول و قواعد هستیم که طبق همین قواعد این گنج ها دفن شده اند و با دانستن آن  قواعد ها از وجود گنج در منطقه ای مطلع شویم و با ابزار هایی نظیر دستگاه فلزیاب و دستگاه طلایاب به دنبال آن گنج ها برویم. این نشانه و علائم، معمای گنج است. بازی ای که در صورت حل معما، شما برنده ی آن خواهید شد و ثروت کلانی به جیب خواهید زد و در صورت باخت سرمایه، زمان و زحمت خود را به باد خواهید داد. این بازی معمایی باید مورد تحلیل و بررسی عمیقی صورت بگیرد که کار هر کسی نیست و کوچیک ترین اشتباه می تواند شما را از هدف مورد نظرات دور کند و زحماتتان را به باد دهد. براستی در چه جاهایی بدنبال گنج باشیم؟

در چه مکان هایی می توان طلا پیدا کرد

نشانه های وجود گنج در یک منطقه

نشانه های بسیار زیادی در طبیعت وجود دارد که بتوان توسط آن به گنج دفن شده در منطقه ای پی برد.

وجود سنگ بزرگ که شکل خاصی با بقیه سنگ های اطراف دارد می تواند یک نشانه باشد. امکان دارد که نوشته یا طرح های خاصی در روی ابن سنگ ها حکاکی شده باشد، توجه داشته باشید سنگ باید بقدری بزرگ باشد که امکان حرکت دادن آن وجود نداشته باشد. نشانه هایی دیگر مانند وجود تخته سنگ، درخت کهنسال، چشمه ی آب، تپه خاکی که  وجود دارند اما توجه داشته باشید که تک این نشانه ها دلیل حتمی برای وجود گنج  در آن منطقه نیست بلکه تنها یک نشانه است و ما با دیدن این نشانه باید برای مطمعن شدن، دنبال نشانه های دیگری باشیم.

تپه، یک نشانه وجود گنج

بعضی از تپه ها یکی از نشانه ی وجود گنج اند اما نه هر تپه ای!!! درمناطق کوهستانی و حتی بیابانی، تپه های فراوانی یافت می شود. این تپه ها دلیل قطعی بر وجود گنجینه در آن منطقه نیستند. تپه ی خاکی که فاقد رگه های سنگی و حالت طبیعی ندارد، از تپه هایی است که برای گنج نشانه گذاری شده است. تپه ای که برای گنج نشانه گذاری می کنند باید خاص باشد و با سایر تپه های آن منطقه متمایز باشد.

نشانه تپه در گنج یابی

تفاوت لایه های زمینی، علائم وجود گنج

در صورت دیدن نشانه هایی که مطمعن شدید این نشانه ها برای وجود گنج در آن منطقه هستند شروع به کندن زمین کنید. نشانه های گنج فقط در محیط اطراف گنج خلاصه نشده اند و بلکه فقط جزو کمی از نشانه های وجود گنج در آن منطقه می باشد. شما در هر منطقه ای که شروع به حفاری زمین می کنید، لایه ی اول که طبیعتا متناسب با محیط  (کوهستانی، جنگلی، بیابان و … ) است. پس از 50 سانتی متر حفاری باید با آثاری مانند زغال، خشت یا تکه آجر و سنگ رودخانه ای و … مواجه شوید در غیر این صورت از وجود گنج در این محلی که حفر می کنید، خبری نیست. حال ممکن است این علائم پس از یک متر پیدا شوند. سنگ چین، خاک قبر یا جسد انسان، کوزه سفالی، ذغال چوب یکدست (حداقل ۷ سانتیمتر) و یا گلهای صابونی(روغنی) که در گذشته جهت عایق و جلوگیری از عبور رطوبت و محافظت از گنجینه  مورد استفاده قرار می گرفتند و … از دیگر نشانه های درون زمینی خاک می باشند که ممکن است پس از یک متر یافت شوند.

اما این نشانه ها نیز اطمینان کامل برای وجود گنج در آن نواحی را نمی دهند زیرا امکان دارد در گذشته فردی در آنجا آتشی را روشن کرده باشد و این ذغال چوب ها باقی بماند، بنابرین فقط یافتن ذغال چوب کافی نیست. در صورتی که تا عمق 2 متر حفر کردید در صورت وجود گنجینه باید با نشانه ی دیگری روبه رو شوید. وجود سنگ چین ها یا سنگ های بزرگ طبیعی و غیر طبیعی با شکل و رنگ های مختلف و وجود خشت خام هایی که بصورت پلکانی و منظم چیده شده باشند از نشانه های وجود گنجینه در آن مکان هستند. از دیگر نشانه ها، وجود آهک و یا گل آهک است که برای مقاومت و جلوگیری از نشست خاک استفاده می شوند.

چشمه، دریچه ورود به سالن گنجینه

وجود چشمه در کنار تپه، دره و درخت در نقشه های گنجی  به عنوان نشانه ی دوم یا سوم کاربرد دارد. وجود چشمه، ما را به هدف می رساند و امکان دارد آخرین نشانه باشد. حال اگر چشمه در اطراف تپه باشد، احتمال دارد ورودی تپه باشد اما اگر چشمه در بالای کوه باشد، احتمال دارد در کنار آن گنجینه هایی دفن شده باشد. توجه داشته باشید که در بین تمامی چشمه هایی که این شرایط را دارند فقط 10 درصد احتمال وجود گنج است.

نشانه چشمه در گنج یابی و طلایابیاین علائم ها، نشانه هایی از وجود گنج اند که در صورت مواجه شدن با این نشانه ها، باید تازه شروع به کندن زمین بکنید!!! و 2 الی 3 متر را بکنید که با نشانه های دیگری از وجود گنج مواجه شوید. خوب طبیعتا کار بسیار سختی است این کار و احتمال خطای بسیار بالایی دارد. در صورتی که یک نشانه ی فرعی شما را فریب دهد، شما فرسنگ ها از گنجینه دور شده و در آخر چیزی نصیبتان نمی شود و سرمایه و زمان خود را هدر می دهید. در صورت داشتن یک فلزیاب، طلایاب  و گنج یاب مناسب شما بدون حفر زمین و گذاراندن نشانه هایی که احتمال وجود آن ها خیلی کم است، به وجود گنجینه در زمینی مطمعن خواهید شد.

نتیجه گیری

با خرید فلزیاب و طلایاب شما به راحتی می توانید پس از مشاهده ی اولین نشانه، زمین را اسکن کرده و در صورت وجود طلا و گنجینه ، دستگاه به شما هشدار می دهد و سپس شما شروع به حفر زمین خواهید کرد. کار با فلزیاب و طلایاب شما را بسیار جلو انداخته و زمان هایی که صرف آزمون و خطا برای پیدا کردن هدف مورد نظر هستید را به شما می بخشد. در واقع شما با هزینه برای خرید فلزیاب و طلایاب، زمان برای خود می خرید، بنابراین در خرید فلزیاب و گنج یاب خود توجه فرمایید. تیم تخصصی ما، شما را برای خرید انواع فلزیاب و طلایاب های مناسب یاری می کند . با خرید فلزیاب و طلایاب با کیفیت پله ای ترقی را یک شب طی کنید و سال های سال جلو بیوفتید.

با شماره 09120923393 تماس بگیرید تا شما را در خرید یک فلزیاب مناسب همراهی کنیم.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*