دستگاه فلزیاب نقطه زن پالسی

معرفی دستگاه فلزیاب نقطه زن پالسی

همه چیز درباره فلزیاب نقطه زن پالسی

دستگاه فلزیاب پالسی یکی از انواع فلزیاب ها است که در زمینه ی فعالیت خود بسیار حرفه ای عمل می کند. به سبب عملکرد حرفه ای که فلزیاب پالسی دارد باعث به وجود آمدن تقاضای بسیای از این نوع دستگاه در بازار شده است. دستگاه فلزیاب پالسی دارای ویژگی هایی است که نسبت به سایر فلزیاب های دیگر متمایز شده و نوعی تحول در بازار فلزیاب ها به وجود آورده است. اما این تمایزات چیست؟ فلزیاب پالسی چه مزیتی نسبت به سایر فلزیاب ها دارد؟

قابلیت های دستگاه فلزیاب نقطه زن پالسی

به طور کلی فلزیاب پالسی نقطه زن، قابلیتی دارد که می تواند در مرحله اسکن زمین در صورت مواجه با طلا یا فلز ارزش مند یا هر چیزی که دستگاه برای یافتن آن تنظیم شده است، آلارم داده و در صفحه ی نمایشگر دیجیتالی خود مرکز آن جسم را نشان دهد. دستگاه فلزیاب پالسی نقطه زن دارای قدرت تفکیک ویژه ای است. به طوری که می تواند در صورت وجود چند فلز گوناگون در کنار هم و با ابعاد مختلف. تک تک آن ها را شناسایی کرده و اطلاعات کاملا درستی به ما می دهد.

دستگاه فلزیاب و طلایاب پالسی

فرکانس کم، نفوذ زیاد تر

کار کرد دستگاه گنج یاب، فلزیاب ،طلایاب بدین شرح است که دستگاه از طرح لوب های موجود که در سمت زمین دارد فرکانسی با طول موج مشخص به سمت زمین می فرستد در صورتی که این انواع به هدف مورد نظر خود برخورد کند، بازتاپ خواهد کرد و دستگاه در صورت گرفتن این امواج انعکاس شده هشدار و آلارم می دهد. توجه داشته باشید که هر چه فرکانس این امواج کمتر باشد، نفوذ عمیق تری دارد و هر چه فرکانس این امواج بیشتر باشد، نفوذ کمتری دارد. دستگاه پالسی نقطه زن دارای فرکانس کمی است که این باعث نفوذ بسیار زیادی در خاک می شود و در نهایت، نتیجه ی مناسب و ایده الی به ما خواهد داد.

لوپ بزرگ، جستوجوی مساحت بیشتر

یکی دیگر ار مزیت های دستگاه فلزیاب پالسی نقطه زن وجود لوپ بزرگ آن است. توجه داشته باشید که لوپ بزرگ نشان گر ارجعیت دستگاه فلزیاب نیست. لوپ های کوچک نیز دارای نقش اصلی و اساسی در کاوش ها می باشند و اهمیت آنها به اندازه ی لوپ های بزرگ دستگاه طلایاب ، فلزیاب و گنج یاب است. در فلزیاب های پالسی نقطه زن، لوپ های بزرگی وجود دارد که به سبب همین لوپ های بزرگ،توانایی اسکن مساحت بیشتری از زمین را پیدا می کند و عمق نفوذ را به مقدار قابل توجه ی افرایش می دهد. با این ویژگی بازده کارکرد دستگاه فلزیاب پالسی نقطه زن بسیار افزایش پیدا کرده، بطوری که با اسکن یک نقطه، عمق بالا و مساحت زیادی از ریز زمین را مورد هدف قرار می دهد.

دستگاه طلایاب پالسی

نویز پذیری پایین تر، عامل مزاحم کمتر

بسیاری از دستگاه های فلزیاب و طلایاب با یک مشکل اساسی دست و پنجه نرم می کند. مشکلی که سال های سال است دانشمندان در رفع آن تحقیق و آزمایش کردند. همانطور که می دانیم اطلاعات و داده هایی که دستگاه فلزیاب و طلایاب به ما می دهد از طریق فرکانس هایی است که دریافت می کند. امروز ما در عصر ارتباطات زندگی می کنیم. در دنیایی که انتقال اطلاعات توسط فرکانس امواج صورت می گیرد. پس طبیعی است که در هر محیطی که ما برویم فرکانس خاصی در آن مکان توسط دکل های مخابراتی و امواج گوشی و … وجود داشته باشد. همانطور که گفتیم اطلاعات و داده هایی که دستگاه فلزیاب و طلایاب به ما می دهد از طریق فرکانس هایی است که دریافت می کند. حال امکان دارد که این فرکانسی که دستگاه می گیرد، فرکانسی نباشد که توسط انعکاس فرکانس خروجی دستگاه تولید شده باشد. امکان دارد فرکانس دکل مخابراتی فرکانس قوی باشد یا فرکانس گوشی یا فرکانس های ایستگاه های رادیویی و تمام فرکانس هایی که امکان دارد در محیط کاوش وجود داشته باشند، در این صورت دستگاه طلایاب اطلاعات نادرستی را گرفته و داده و اطلاعات اشتباهی به ما خواهید داد که این موجب دور شدن از هدف مورد نظر می شود و باعث هدر رفتن سرمایه و وقتمان می شود. به این عمل نویز گفته می شود، تداخل امواج، خوشبختانه دستگاه های فلزیاب پالسی نقطه زن دارای قابلیتی منحصر بفرد در این زمینه هست که کار را برای اپراتور و کاربر فلزیاب بسیار راحت کرده است . این قابلیت، نویز پذیری کمتر است. دستگاه فلزیاب پالسی نقطه زن طوری طراحی شده است که فرکانس امواج مزاحم و نامرتبط را شناخته و از فرکانس امواج خود دستگاه تفکیک و جدا می کند و نتیجه ی درستی را به اپراتور و کاربر فلزیاب نشان می دهد. این قابلیت یکی از مزیت های بسیار مهم دستگاه فلزیاب پالسی نقطه زن می باشد.

این سه ویژگی باعث تمایز فلزیاب پالسی نقطه زن نسبت به سایر فلزیاب و طلایاب ها می باشد. در واقع دانشمندان با در نظر گرفتن مشکلات اساسی دستگاه فلزیاب ،طلایاب و گنج یاب ما قبل، سعی در رفع آن کردن تا محصول بهتر و ابزار کاربردی ترین در این زمینه ارائه دهند. دستگاه فلزیاب پالسی نقطه زن، یکی از بروزترین دستگاه ها می باشد که منتشر شده است و به کسانی که قصد کاوش های زمینی دارند کمک شایانی در رسیدن به هدف خود می کند و کارشان را بسیار آسان می کند.

فلزیاب پالسی، black sensor md

از بهترین فلزیاب های پالسی،می توان به  فلزیاب black sensor md اشاره کرد. این دستگاه پس از انتشار با تعداد بسیار وسیعی از سفارش ها مواجه شد. دستگاه فلزیاب black sensor md بازخورد بسیار مناسبی از طرف مصرف کنندگان این محصول داشته است.black sensor یک محصول آمریکایی اصل است که از بهترین مدل های آن می توان به black sensor sg و black sensor md اشاره کرد. قابلیت های فوق العاده و بی نظیر این دستگاه باعث محبوبیت آن شد. دستگاه black sensor md برای راحتی کاربر فلزیاب ساختار ارگونومیک داشته و مطابق با تمامی استاندارد های روز دنیا که کمپانی های معروف که در این صنعت فعالیت دارند ساخته شده است.

دستگاه گنج یاب پالسی نقطه زنبه این نکته توجه داشته باشید:

دستگاه طلایاب و فلزیاب یک دستگاه پیشرفته است، دستگاهی با اجزای مختلف که به هم وصل شده اند و هر کدام وظیفه ای در عملکرد کلی دستگاه دارد. این دستگاه توسط کنترلر های متخلفی قابل تنظیم است. به عنوان مثال کنترلری برای تنظیم فرکانس مناسب برای عبور از محیط خاصی و … .

همانطور که گفته شد این دستگاه کارکرد آسانی ندارد و کارکردن با این دستگاه نیازمند یک فرد متخصص یا کار بلد است که به عنوان کاربر فلزیاب، از دستگاه استفاده کند.

نتیجه گیری !!

پس استفاده از این مدل دستگاه ها را آسان نگیریم و بدانیم که کارکردن با چنین دستگاهی نیازمند داشتن یک سری اطلاعات فنی در مورد امواج و زمین و اطلاعات تخصصی در مورد فلزیاب و طلایاب می باشد درصورتی که اپراتور فلزیاب مسلط به اطلاعات مورد نیاز باشد. به سادگی می تواند که اطلاعات و داده های دستگاه را بررسی کند و به هدف مورد نظر خود برسد و از خطا های احتمالی محیط و دستگاه باخبر باشد و از هدف خود دور نشود. داشتن دانش فنی باعث قدرت شما در آن زمینه می شود به طوری که برای رسید به هدف خود بسیار قدرتمند رو به جلو حرکت  می کنید و مطمعنید که به هدف خود خواهید رسید. همچین با دانستن این اطلاعات در هنگام خرید می توانید تست دستگاه را به درستی بررسی و آنالیز کنید.

اگر می خواهید که برای رسید به اهداف خود موفق باشید با ما همراه باشید تا باید و نباید هایی را در مورد راز موفقیت در استفاده از گنج یاب به شما آموزش دهیم.

همچنین شما می توانید جهت دریافت مشاوره برای خرید دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب با شماره 09120923393 بگیرید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*